- WORK - Chorzów, Katowicka 22
tel. 666 323 324

Serwis Apple i iPhone

Nieszczęśliwe upadki

serwis apple katowice
   Zaskakujemy naszych klientów iście pedantycznym podejściem do wymiany panelu dotykowego. Przykładamy szczególną uwagę do detalu i jakości usługi. W naszej ofercie nie ma "niesterylnego" mocowania przy pomocy taśmy dwustronnej, po której panel szpecąco odstaje, czasem odpada i zbiera sie niechciany kurz. Nasza metoda jest pracochłonna ale dzięki temu niezwykle trwała i estetyczna.

WiFi

serwis iphone
   WiFi w iPhonie jest czymś porównywalnym do szerokiego okna na świat, którego nie trzeba myć ;)


   iPhone bez poprawnie działającego portu WiFi traci bardzo wiele na swojej wszechstronności.


Hardware

iPhone hardware
   Doświadczenie z wielu napraw iPhonów pozwoliło nam doszlifować ich unikalne metody oraz uzyskać profesjonalną wiedzę. Pomogło nam to zdobyć kontrahentów, którzy dostarczają nam oryginalnych częsci zamiennych ...tych najlepszych.
   Mamy bardzo wysoki wskaźnik napraw ukończonych sukcesem gdzie wcześniejsze serwisy oferowały ostatecznie wymianę płyty głównej.

Software

iPhone software
   Spędzamy naprawdę sporo czasu w zdobywaniu najświeższych informacji z całego świata na temat najnowszych ciekawostek aktualizacji i aplikacji oraz metod odblokowywania iPhona.
     Bez przerwy robimy to dla Ciebie.

Bateria

iPhone bateria
   iPhone jest urządzeniem "prądożernym", ale jeśli wytrzymuje zaledwie kilka godzin lub niespodziewanie wyłącza się, resetuje wtedy bateria jest uszkodzona.

Czas

iPhone naprawa na poczekaniu
   W naszym serwisie wiemy, że czas jest bezcenny, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli obsługiwani jak najszybciej, w większości przypadków "na poczekaniu".
    Bo jesteśmy na to gotowi.

Home

iPhone home button
   Jeżeli w Twoim urządzeniu źle działa klawisz "home" nie zastanawiaj sie co zrobić.
   Wiemy jak temu zaradzić, naprawimy to na Twoich oczach w dodatku na poczekaniu i w miłej atmosferze!


Woda

zalany iPhone
   Nie czekaj liczy się każda godzina. Jedyną radą jest jak najszybsze odłączenie baterii i usunięcie skutków zalania. Jeżeli ciecz była słona masz jeszcze mniej czasu! Nie stosuj partyzanckich metod jak suszarka, za jakiś czas może nie być ratunku.
    Chemia jest nieubłagalna.

Dane

iPhone data recovery
   Jeśli w jakiś sposób utracono kontakty, zdjęcia i inne WAŻNE dane z Twojego iPhone'a to nie martw się, jesteśmy w stanie je wszystkie odzyskać.
   Należy tylko pamiętać aby nie nadpisać skasowanych danych.